O nás

Informace o firmě

Firmu Implant Innovations Inc. (3i) založili v roce 1987 parodontolog a inženýr. Lékař věřil, že si jeho pacienti zaslouží stabilnější a více estetické protetické řešení, než které dosud nabízely existující implantologické systémy. Specializací inženýra byla metalurgie a precizní výroba. Společně navrhli a začali vyrábět protetické komponenty, které lékař používal s již existujícím implantologickým systémem, což zvýšilo úroveň kvality, stability a estetiky. 3i začalo s výrobou vlastních implantátů v roce 1991.

Pro dnešní podobu firmy mělo velký význam spojení se strategickým partnerem BIOMET, Inc., největším světovým výrobcem ortopedických komponentů, a následně s firmou ZIMMER Dental. Tímto se staly jedním z globálních lídrů v oblasti orálního zdraví. Zavázaly se pomáhat lékařům dosahovat výjimečných výsledků při léčbě svých pacientů tím, že budou i nadále poskytovat nejmodernější řešení spolu s nadprůměrným zákaznickým servisem a technickou podporou. 

Nabízí komplexní portfolioproduktů, vzdělávací příležitosti na světové úrovni a osobní přístup k zákazníkovi. 

Jako samostatné subjekty budou i nadále pokračovat ve výrobě a prodeji produktů v rámci společnosti Zimmer Biomet.

Hlavní sídlo firmy BIOMET 3i se nachází v Palm Beach na Floridě v USA.  Firma má dceřiné společnosti a distributory po celém světe.

Výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou Republiku je od roku 2005 úspěšně firma Michal Malinka. Aby distribuce a servis byl co nejkomplexnější a na nejvyšší úrovni, je samozřejmostí snadná dostupnost všech produktů BIOMET 3i, kvalifikovaný poradenský servis, team vyškolených obchodních reprezentantů, marketingová podpora zubních ordinací a stomatologických klinik, pomoc při vyhledávání nových pacientů včetně využití unikátního programu 3i Support, který umožňuje bezplatné využití přístrojů a instrumentária potřebných pro implantologii.


 
 

Partneři

kontaktujte nás

Copyright

biomet3i.cz