Náhrada několika zubů

Chybí-li Vám zuby, je pro Vás implantologická léčba jedním z možných řešení. Zubní implantáty představují nejmodernější metodu nahrazující přirozený kořen zubu funkčně i esteticky.

V čem spočívá náhrada zubů implantáty?

Ztrátu zubů mohou způsobit různé příčiny: parodontóza, nemoc, úraz či zanedbání preventivní péče. U mnoha lidí je stav ústní dutiny velmi špatný. Mnozí přichází o svůj první stálý zub před svými osmnáctými narozeninami. Ze statistik pro Českou Republiku vyplývá, že každý patnáctý člověk ve věku třiceti pěti let má nejméně dvanáct chybějících zubů a každý šedesátník má kompletně bezzubou čelist. Tyto údaje jsou poměrně alarmující. Není to však neřešitelný problém.

Implantologická léčba je jedním z řešení náhrady chybějících zubů, které Vám může Váš stomatolog doporučit. Principem léčby je zavedení jednoho či více implantátů, které plně nahrazují kořen zubu a jsou stabilním pilířem pro vytvoření korunky nebo můstku. Při implantaci lékař nebrousí sousední zdravé zuby jako v případě cementovaného můstku nebo snímatelné protézy. Implantát sroste přirozeně s kostí, což přispívá k zachování správné hustoty a tvaru kosti stejně jako tvaru dásně. Tvář vypadá přirozeně.

Implantologická léčba je nejmodernější způsob jak nahradit chybějící zuby a navrátit tváři přirozený vzhled.

 

Jaké výhody přináší zubní implantáty?

Víte, že zdravá ústní dutina má obrovský vliv na Váš celkový zdravotní stav? Implantáty společně s korunkou či můstkem Vám zajistí stabilní a přirozenou zubní náhradu, se kterou nebudete mít problémy normálně žvýkat, kousat, mluvit a radovat se ze života jako před ztrátou Vašich zubů.

Zubní implantáty minimalizuí úbytek okolní kosti, ke které dochází po ztrátě zubů. Zánik kosti způsobuje změny v konturách Vaší tváře.

V porovnání s jinými způsoby náhrady ztracených zubů, jako jsou například cementované můstky a snímatelné protézy, Vám implantáty nabízí dlouhodobé řešení, které Vám plně nahradí zuby funkčně i esteticky.

 

Jste vhodnými kandidáty pro náhradu chybějících zubů implantáty?

Jedině Váš zubní lékař může na základě vyšetření a rentgenového snímku rozhodnout, která metoda náhrady chybějících zubů je pro Vás nejlepší a jste-li vhodnými kandidáty pro implantologickou léčbu.

Zeptejte se svého stomatologa na výhody implantologické léčby!

Využijte služeb specializovaných pracovišť BIOMET 3i, rádi Vám poradíme s jejich výběrem.

ZPĚT

Partneři

kontaktujte nás

Copyright

biomet3i.cz