Náhrada jednoho zubu

Chybí-li Vám zub, je pro Vás implantologická léčba jedním z možných řešení. Zubní implantát představuje nejmodernější metodu nahrazující přirozený kořen zubu funkčně i esteticky.

Jaké výhody přináší zubní implantáty?

Víte, že zdravá ústní dutina má obrovský vliv na Váš celkový zdravotní stav? Implantáty společně s korunkou či můstkem Vám zajistí stabilní a přirozenou zubní náhradu, se kterou nebudete mít problémy normálně žvýkat, kousat, mluvit a radovat se ze života jako před ztrátou Vašich zubů.

Zubní implantáty s korunkou minimalizují úbytek okolní kosti, ke které dochází po ztrátě zubů. Zánik kosti může způsobit předčasnou ztrátu sousedních zdravých zubů a změny v konturách Vaší tváře.

V porovnání s jinými způsoby náhrady ztracených zubů, jako jsou například cementované můstky a snímatelné protézy, Vám implantát s korunkou nabízí dlouhodobé řešení, při jehož realizaci se nemusí brousit sousední zdravé zuby, které Vám plně nahradí zub funkčně i esteticky.

Jste vhodnými kandidáty pro náhradu chybějících zubů implantáty?

Jedině Váš zubní lékař může na základě vyšetření a rentgenového snímku rozhodnout, která metoda náhrady chybějících zubů je pro Vás nejlepší a jste-li vhodnými kandidáty pro implantologickou léčbu.

Zeptejte se svého stomatologa na výhody implantologické léčby!

Využijte služeb specializovaných pracovišť BIOMET 3i, rádi Vám pomůžeme s jejich výběrem.

ZPĚT

Partneři

kontaktujte nás

Copyright

biomet3i.cz