Náhrada bezzubé čelisti pomocí fixní protézy

Chybí-li Vám zuby, je pro Vás implantologická léčba jedním z možných řešení. Zubní implantáty představují nejmodernější metodu nahrazující přirozený kořen zubu funkčně i esteticky.

V čem spočívá náhrada bezzubé čelisti pomocí fixní protézy?

Jedná se o metodu náhrady chybějících zubů, díky níž je zachována estetika a funkce zdravého chrupu a která celkově řeší Váš problém. Implantáty srostou přirozeně s kostí a vytvoří stabilní základ pro náhradu chybějících zubů.

Implantáty zabraňují úbytku kosti a změnám tvaru dásně, tvář vypadá přirozeně. Fixní (trvalá) protéza je přišroubována k implantátům, což zajišťuje její stabilitu. Fixní protézu ukotvenou na implantátech může sejmout pouze zubní lékař. Hygiena je jednoduchá, stačí zubní kartáček a pravidelné návštěvy Vašeho zubního lékaře.

Jaké výhody přináší zubní implantáty?

Víte, že zdravá ústní dutina má obrovský vliv na Váš celkový zdravotní stav? Implantáty společně s korunkou či můstkem Vám zajistí stabilní a přirozenou zubní náhradu, se kterou nebudete mít problémy normálně žvýkat, kousat, mluvit a radovat se ze života jako před ztrátou Vašich zubů.

Zubní implantáty minimalizují úbytek okolní kosti, ke které dochází po ztrátě zubů. Zánik kosti způsobuje změny v konturách Vaší tváře.

V porovnání s jinými způsoby náhrady ztracených zubů, jako jsou například cementované můstky a snímatelné protézy, Vám implantáty nabízí dlouhodobé řešení, které Vám plně nahradí zuby funkčně i esteticky.

Jste vhodnými kandidáty pro náhradu chybějících zubů implantáty?

Jedině Váš zubní lékař může na základě vyšetření a rentgenového snímku rozhodnout, která metoda náhrady chybějících zubů je pro Vás nejlepší a jste-li vhodnými kandidáty pro implantologickou léčbu.

Zeptejte se svého stomatologa na výhody implantologické léčby!

Využijte služeb specializovaných pracovišť BIOMET 3i, rádi Vám pomůžeme s jejich výběrem.

ZPĚT

Partneři

kontaktujte nás

Copyright

biomet3i.cz