DIEM2 – Nové zuby za jediný den!

Pokud nechcete zůstat bez zubů ani jediný den a nemůžete si dovolit čekat na třetí zuby, které ale potřebujete, využijte systém DIEM. Díky systému DIEM je totiž možné ve stejný den nahradit ztracené zuby a zabránit úbytku kosti díky takto vytvořené zubní náhradě.

V čem spočívá náhrada bezzubé čelisti pomocí metody DIEM™?

Jedná se o metodu náhrady chybějících zubů, díky níž je zachována estetika a funkce zdravého chrupu a která celkově vyřeší Váš problém, a to za jediný den! Implantáty zabraňují úbytku kosti a změnám tvaru dásně, tvář vypadá přirozeně. Na implantáty je ihned po implantaci nasazena provizorní zubní náhrada. Po několika týdnech lékař vymění provizorní zubní náhradu za trvalou, která se k implantátům přišroubuje, což zajišťuje její stabilitu. Trvalou zubní náhradu může sejmout pouze lékař. Hygiena je jednoduchá, stačí zubní kartáček a pravidelné návštěvy Vašeho zubního lékaře.

Jaké výhody přináší zubní implantáty?

Víte, že zdravá ústní dutina má obrovský vliv na Váš celkový zdravotní stav? Implantáty společně s korunkou či můstkem Vám zajistí stabilní a přirozenou zubní náhradu, se kterou nebudete mít problémy normálně žvýkat, kousat, mluvit a radovat se ze života jako před ztrátou Vašich zubů.

Zubní implantáty minimalizují úbytek okolní kosti, ke které dochází po ztrátě zubů. Zánik kosti způsobuje změny v konturách Vaší tváře.

V porovnání s jinými způsoby náhrady ztracených zubů, jako jsou například cementované můstky a snímatelné protézy, Vám implantáty nabízí dlouhodobé řešení, které Vám plně nahradí zuby funkčně i esteticky.

Jste vhodnými kandidáty pro náhradu chybějících zubů implantáty?

Jedině Váš zubní lékař může na základě vyšetření a rentgenového snímku rozhodnout, která metoda náhrady chybějících zubů je pro Vás nejlepší a jste-li vhodnými kandidáty pro implantologickou léčbu.

Zeptejte se svého stomatologa na výhody implantologické léčby!

Využijte služeb specializovaných pracovišť BIOMET 3i, rádi Vám pomůžeme s jejich výběrem.

ZPĚT

Partneři

kontaktujte nás

Copyright

biomet3i.cz